FAQ ? - Tworzenie stron internetowych. Pytania i odpowiedzi dotyczące stron www.

CZEGO SZUKASZ?

Zadzwoń +48 509 583 597 lub napisz wiadomość z pytaniem na kontakt@page-design.pl

Strony internetowe - najczęściej zadawane pytania

Czy dostanę dostęp do CMS'a?

Tak, po ukończeniu zlecenia przekażemy Ci pełne dostępy do strony / sklepu internetowego, gdzie można zarządzać stworzonym przez nas serwisem z poziomu panelu administratora. Umożliwia on samodzielne dodawanie / edycję treści.

Czy moja strona zostanie zaprojektowana indywidualnie?

Jest to zależne od Ciebie i Twojego budżetu na realizację zlecenia. Dla wysokobudżetowych zleceń możemy zaprojektować dla Ciebie wygląd strony od zera. Możemy również zrealizować Twój projekt i zaprojektować szablon z dostarczonymi makietami. W przypadku zleceń z niższym budżetem strona będzie oparta o jeden z wcześniej zaprojektowanych szablonów strony. Oczywiście to nie znaczy, że realizacja będzie mniej atrakcyjna. Oferujemy Ci wybór wyglądu z setek szablonów, tak aby jak najbardziej dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Ile kosztuje aktualizacja treści o nowe funkcje?

Większość prac dodatkowych wykonywanych na serwisie internetowym wykonanym przez naszą firmę jest rozliczana w systemie godzinowym. Cena za każdą rozpoczętą godzinę usług to 75 zł. Prace prowadzone na stronach wykonanych przez firmy trzecie to 100 zł za każdą rozpoczętą godzinę. W przypadku zlecenia zmian wymagających wielu godzin pracy możliwa jest oczywiście negocjacja ceny.

Jaki jest czas wykonania zlecenia?

Średni czas wykonania zlecenia to 14 dni roboczych od momentu dostarczenia wszystkich potrzebnych materiałów przez klienta. Czas ten może ulec wydłużeniu lub skróceniu ze względu na stopień skomplikowania zlecenia.

Czy udzielacie wsparcia technicznego po zakończeniu i uruchomieniu strony internetowej?

Tak. Po uruchomieniu i wykonaniu strony / sklepu, zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc, doradztwo techniczne, marketingowe, czy w przyszłości jej przebudowę.

Czy oferujecie usługę wprowadzenia RODO na stronę?

Tak, każdy stworzony przez nas serwis, na życzenie Klienta możemy dostosować do wytycznych z zakresu stosowania RODO. Wprowadzone rozwiązania dostosujemy do rodzaju gromadzonych na stronie danych.

Czy organizujecie szkolenia z zakresu obsługi strony www?

Tak, po wykonaniu zlecenia organizujemy indywidualne spotkanie w dogodnym terminie, na którym uczymy naszych Klientów obsługi CMS’a. Dodatkowo w przypadku szkolenia online możliwe jest otrzymanie zapisu szkolenia w formie filmu z głosem obu stron, aby Klient mógł wracać do niego tak często jak tylko potrzebuje.

Czy wasza firma zajmuje się opieką serwisową i administracją serwisów online?

Tak, jeżeli klient wyrazi taką potrzebę możemy zająć się systematyczną opieką nad wykonanym zleceniem. Administrujemy zarówno strony jak i sklepy internetowe. W zakres tych usług obejmuje również aktualizację, rozbudowę czy dodawanie nowych funkcji.

Chciałbym przebudować swoją stronę internetową czy jest to wykonalne?

To czy przebudowa jest możliwa i przede wszystkim opłacalna zależy od tego jak została technicznie zbudowana. Ważne są też oczekiwane zmiany. W wielu przypadkach jednak koszt przebudowy strony internetowej przekracza koszt stworzenia nowego serwisu z migracją danych ze starej strony.

Czy wykonujecie strony w innych językach?

Tak, realizujemy strony w różnych językach. Ponadto współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi i technicznymi języka angielskiego i niemieckiego.

Nie mam czasu na opracowanie treści na stronę internetową czy mogę liczyć na pomoc waszej firmy?

Oferujemy usługi copywritingu, polegające na kompleksowym opracowaniu treści do serwisu, który dla Państwa tworzymy. Mimo tego będziemy potrzebowali w minimalnym stopniu Państwa zaangażowania aby opracowywane treści były ściśle dopasowane do oferty firmy. Chętnie też wysłuchamy uwag na temat napisanych treści.

Nie posiadam zdjęć swojej firmy, produktu lub wykonywanej usługi, czy wykonacie je dla mnie?

Tak, możemy wykonać dla Ciebie zdjęcia lub przygotować grafiki potrzebne do wykonania strony / sklepu www. Korzystamy również z kilku banków zdjęć na których będziesz mógł znaleźć coś dla siebie.

Czy optymalizujecie strony pod względem SEO?

Tak, wszystkie wykonane przez nas strony oraz sklepy internetowe są zoptymalizowane pod kątem SEO. Więcej o optymalizacji i pozycjonowaniu stron www możesz przeczytać na naszym blogu. POZYCJONOWANIE STRON WWW ŻUROMIN

Czy muszę kupić nowy serwer aby stworzyć kolejną stronę internetową?

Nie, jeśli korzystasz już z usług hostingowych u innego operatora możemy umieścić nowo wykonany serwis na tym samym serwerze. W większości przypadków jest to możliwe. Jeśli nie masz jeszcze swojego serwera, zapoznaj się z naszą ofertą.

Czy dajecie gwarancję na wykonany sklep / stronę internetową?

Tak, gwarancja na wykonaną usługę to 24 m-ce.

Brak odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Skontaktuj się z nami