Pozycjonowanie stron internetowych Żuromin

Pozycjonowanie stron / sklepów www to działania mające na celu osiągnięcie jak najwyższych pozycji oraz wzrost widoczności strony po wpisaniu wybranych słów kluczowych w wyszukiwarkę internetową. Zwiększając widoczność swojej strony w sieci masz szansę na pozyskanie większej liczby klientów.

Przed rozpoczęciem prac wykonamy audyt SEO Twoich serwisów. Wynik audytu to drogowskaz pozwalający podjąć dalsze prace w zakresie pozycjonowania/optymalizacji. Ustalimy co należy poprawić zarówno w zakresie zawartości jak i konstrukcji strony. Aby pozycjonowanie było skuteczne trzeba zadbać o odpowiednią strukturę treści na stronie. Ważną rolę odgrywają tu m. in. nagłówki, linki, nazwy grafik i dziesiątki innych elementów, wskazujących robotom Google jakim zapytaniom odpowiada Twoja strona.

 • Audyt SEO

  Weryfikujemy widoczność serwisu w wyszukiwarkach na wybrane słowa kluczowe. Sprawdzamy poprawność wykonania witryny oraz jakość treści pod kątem optymalizacji.

 • Google Moja Firma

  To sprawdzony sposób na zaistnienie w sieci. Pomożemy założyć Ci własną wizytówkę. Przekaż klientom informacje o firmie. Adres, godziny otwarcia, numer telefonu i więcej.

 • Modyfikacja / Optymalizacja kodu strony

  Przygotujemy Twoją stronę tak aby była ona w stanie osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Zadbamy o odpowiednią ilość słów kluczowych, nagłówki, linki czy grafikę. Poprawimy także szybkość wczytywania serwisu.

 • Link Building

  Przeprowadzimy działania, w których pozyskamy nowe wartościowe linki, wzmianki usługach firmy na innych stronach.

 • Kampanie w portalach społecznościowych

  Poprowadzimy działania w ramach Social Media Marketingu w tym prowadzenie strony Twojej firmy w social mediach, prowadzenie płatnych kampanii reklamowych i inne.