FAQ

CENNIK
Ile kosztuje strona internetowa?

Ceny każdego zlecenia są ustalane indywidualnie. Poniższe pytania pomogą Ci jednak rozeznać się w potencjalnych kosztach zlecenia. Pamiętaj, że jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie lub odpowiedź nie jest dla Ciebie wystarczająca zawsze możesz się z nami skontaktować drogą mailową lub telefoniczną.

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Nie ma określonej stałej ceny za wykonanie strony internetowej. Każdy projekt jest indywidualnie wyceniany na podstawie skomplikowania i funkcjonalności serwisu. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną wycenę skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje wymagania.

Ile kosztuje wykonanie sklepu internetowego?

Podobnie jak w przypadku stron www nie podajemy stałej ceny za wykonanie sklepu online. Projekt wyceniamy na podstawie skomplikowania i funkcjonalności serwisu. W tym przypadku jednak ze względu na stopień skomplikowania możemy założyć, że cena za wykonanie sklepu będzie startować od 3000 zł. Jeśli chcesz otrzymać dokładną bezpłatną wycenę skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje wymagania.

Ile kosztuje wykupienie hostingu do strony lub sklepu internetowego?

Ceny zaczynają się od 150 zł za hosting przystosowany do strony www, oraz od 200 zł za hosting przystosowany do obsługi sklepu internetowego. Cena jest uzależniona od wymaganej pojemności dysku na serwerze, oprogramowania, okresu abonamentu oraz oczywiście od ruchu generowanego w serwisie online.

Ile kosztuje aktualizacja strony o nowe treści / funkcje?

Większość prac dodatkowych wykonywanych na serwisie internetowym wykonanym przez naszą firmę jest rozliczana w systemie godzinowym. Cena za każdą rozpoczętą godzinę usług to 75 zł. Prace prowadzone na stronach wykonanych przez firmy trzecie to 100 zł za każdą rozpoczętą godzinę. W przypadku zlecenia zmian wymagających wielu godzin pracy możliwa jest oczywiście negocjacja ceny.

Ile kosztuje utrzymanie strony / sklepu internetowego?

Na koszt utrzymania strony internetowej składają się: Koszt domeny, koszt serwera oraz opcjonalnie certyfikat SSL.
Koszt domeny wynosi średnio 100 zł / rok. 
Koszt serwera jest ustalany indywidualnie podczas etapu tworzenia serwisu. Koszt serwera zaczyna się od 150 – 200 zł / rok 
Koszt certyfikatu SSL: 100 zł / rok.  (dowiedz się więcej o certyfikacie SSL)

Jak długo trwa wykonanie strony lub sklepu internetowego?

Średni czas wykonania zlecenia to 14 dni roboczych od momentu dostarczenia wszystkich potrzebnych materiałów przez klienta. Czas ten może ulec wydłużeniu lub skróceniu ze względu na stopień skomplikowania zlecenia.